Restauracja

Restauracja  Beskidy Żywiec oferuje do 120 miejsc siedzących. W jej skład wchodzi główna sala restauracyjna oraz mniejsza sala bankietowa – tzw. „Sala Babuni”. Przestronną i przytulną restaurację połączono z pizzerią urządzono w taki sposób, aby w natłoku odwiedzających, Goście mieli poczucie intymności – nikt nikomu na pewno nie zagląda do talerza. Ponadto lokal posiada parkiet do tańczenia z małą sceną – jest to miejsce znakomicie nadające się na różnego rodzaju mniejsze imprezy okolicznościowe.


Nasza chlubą jest nasza kuchnia – serwujemy smaczne dania kuchni polskiej, włoskiej oraz regionalnej. Dania są zawsze świeże, duże i smaczne. Restauracja oferuje znaną w całym mieście Żywiec włoską pizzę z pieca. Jest ona przygotowywana na oczach naszych Klientów, którzy określili ją jako najlepszą pizzę w Żywcu.

Każdy Gość może liczyć na poczęstunek w postaci swojskiego smalcu z pajdą chleba. Do dyspozycji oddajemy również bar z trunkami z całego świata.

W menu oferujemy domowe obiady dnia w restauracji jak i dowozie (od poniedziałku do piątku). Nasi kucharze dbają o to, aby codziennie proponować inny typ dania – każdy Klient na pewno znajdzie coś dla siebie. Restauracja to również rozbudowany catering – wszystkie potrawy zawsze są dowożone ciepłe i smaczne!

Serdecznie zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00.