Zajazd

 Hotel Zajazdu Beskidy oferuje 70 miejsc noclegowych w 33 pokojach 1, 2, 3, 4. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonym w zależności od upodobań w nowoczesną wannę kąpielową lub kabinę prysznicową.

Baza gastronomiczna Zajazdu składa się z sali restauracyjnej - pizzerii na 80 miejsc konsumpcyjnych, której pojemność może być powiększona o kolejnych 40 miejsc. Sala restauracyjna o przyjemnym dla oka wystroju, posiada scenę dla orkiestry oraz parkiet do tańca. Znakomita kuchnia serwuje posiłki kuchni polskiej, włoskiej oraz potraw regionalnych. Zajazd Beskidy oferuje również wyśmienitą włoską pizzę, którą mieszkańcy Żywca mogą również zamówić przez telefon, podobnie jak inne serwowane "a la carte" dania.

Zajazd Beskidy zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Żywiec. To miejsce idealne dla wszystkich osób, które chcą wypocząć z dala od zgiełku miejskiekgo, zapewniając komfortowe warunki wypoczynku, luksus jak i możliwość relaksu w Saunie fińskiej. Miasto Żywiec położone jest około 20 km od Bielska-Białej. Hotel Zajazd Beskidy to nowoczesna baza noclegowa i nie tylko. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: organizację przyjęć weselnych, szkoleń czy też konferencji biznesowych. Do dyspozycji gości Restauracji udostępniliśmy również pizzerie - wyśmienita pizza prosto z pieca tylko u Nas!. Serdecznie zapraszamy!