Sale

 

Sala Bankietowa 


Nazywana „Salą Babuni” nie bez przyczyny. Nazwę zawdzięcza bardzo klimatycznemu, malowniczemu udekorowaniu, dzięki któremu nabiera przytulnego charakteru. Jest do sala weselna idealna na mniejsze wesele - jest w stanie pomieścić do 50 gości.

Sala idealnie nadaje się również na inne imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, urodziny, imieniny itp.) czy też konferencje firmowe. Jest oddzielona od restauracji dźwiękoszczelnymi drzwiami, co daje naszym Gościom poczucie intymności i swobody. 

 


Główna Sala Weselna 

 

Jest to zupełnie nowa, klimatyzowana sala weselna na 200 miejsc siedzących. Wesela, spotkania firmowe, konferencje, studniówki, Sylwester czy Andrzejki to okazje wymagające komfortowych warunków dla wszystkich przybyłych Gości – oddajemy w Państwa ręce idealnie nadający się do tego obiekt, spełniające wszystkie wymagania organizacyjne.

Nowoczesny i elegancki charakter wnętrza, subtelne dekoracje, profesjonalna obsługa oraz smaczne posiłki zapewniają naszym Gościom niezapomniane wrażenia. W zależności od okoliczności czy też sugestii naszych gości, dopasowujemy układ stołów i krzeseł. Sala posiada osobne wejścia, parking oraz ogród. Każde wesele żywiec to gwarancja udanej zabawy.

Pracownicy Zajazdu Beskidy to przede wszystkim gwarancja przygotowania wesela w idealny sposób. Doświadczona, miła a przede wszystkim profesjonalna obsługa która dwoi się i troi aby wszyscy przybyli Goście byli zadowoleni.

Oferujemy smaczne jedzenie, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa 4 rodzaje menu wraz z przystawkami. Po zakończonym przyjęciu, oferujemy noclegi w hotelowych pokojach.

Oferujemy dla Państwa trzy specjalne warianty:

  • Jeżeli zdecydują się Państwo na wesele w dniach od poniedziałku do piątku, oferujemy pokoje gratis.
  • Wesela Żywiec organizowane w dniach od poniedziałku do piątku w miesiącach od listopada do kwietnia to gwarancja otrzymania ze strony Zajazdu Beskidy wódki weselnej gratis!
  • Trzecia oferta przewiduje rabat 10% na każde menu, gdy Państwa przyjęcie odbędzie się w kwietniu.